Partnerzy

Cosentino Group

Cosentino

Cosentino Group to pochodząca z Hiszpanii, globalna firma rodzinna, wytwarzająca i sprzedająca innowacyjne materiały wysokiej jakości przeznaczone dla branży architektury i wzornictwa. Współpracuje z klientami i partnerami, proponując design i wartości wzbogacające życie wielu ludzi na całym świecie.

Cel ten jest możliwy dzięki pionierskim i wiodącym markom, takim jak Silestone®, Dekton® lub Sensa by Cosentino®. Zaawansowane technologicznie powierzchnie, które umożliwiają tworzenie unikalnych projektów dla przestrzeni domowych i publicznych.

Swiss Krono Group

Swiss Krono

Szwajcarska jakość, ponad 50-cio letnia tradycja i doświadczenie w produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych.

Firma Swiss Krono jest obecna w co drugim polskim domu i w ponad 75 krajach na całym świecie!

Unlimited Polymer Solutions

Rehau

RAUVISIO to innowacyjna oferta materiałów, łącząca funkcjonalność z ekstremalną żywotnością i nieskończonymi możliwościami wzorniczymi.

Znajdziesz tu właściwe rozwiązanie do wnętrza w każdym stylu. Począwszy od frontów mebli w kuchni, łazience czy salonie, poprzez aranżacje powierzchni biurowych, restauracji i sklepów – nasze innowacyjne laminaty szklane, wysokopołyskowe, o strukturze fali, a także polimerowy kamień i tworzywo mineralne pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej kreatywne projekty i trendy w projektowaniu mebli i aranżacji wnętrz.

Uszlachetniamy naturę drewna

Sopur

Od samego początku firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów dekorujących, pielęgnujących i zabezpieczających drewno. W ofercie znajduje się szeroka gama bejc, patyn, koncentratów, lakierów, wyrobów olejowych oraz rozcieńczalników. Produkty kierowane są zarówno do największych fabryk mebli w Polsce i Europie, jak również poprzez sieć hurtowni na terenie całego kraju do firm stolarskich. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wyspecjalizowana kadra sprawiają, że Spółka SOPUR to ekspert w dziedzinie ochrony i dekoracji drewna.

Ergonomia w kuchni

Peka

Marka Peka jest synonimem wysokiej jakości i wyszukanego wzornictwa. Spółka zajmuje wiodącą pozycję na rynku szwajcarskim i sprzedaje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Jest jednym z pionierów w dziedzinie wyciągów wysokich, systemów podblatowych, rozwiązań do szafek narożnych oraz koszy na śmieci. Od kilku lat sukcesywnie wprowadza na rynek produkty w linii Libell. Systemy Peka służą użytkownikom przez wiele lat.

Działa na rynku od 1964 r. Zaopatruje 75% sektora akcesoriów meblowych

Inteligentna technika meblowa

Hettich

Firma Hettich tworzymy doskonałe połączenie inteligentnej techniki, funkcjonalności i designu. Zgodnie z tym twierdzeniem tworzy i produkuje różnego rodzaje okucia - od systemów szuflad i prowadnic poprzez zawiasy po systemy do drzwi przesuwnych i składanych. Dobre meble potrzebują dobrych rozwiązań do mieszkania, pracy i życia.

Każdego dnia ponad 6700 pracowników staje przed wyzwaniem tworzenia inteligentnej techniki do mebli. Ojczyzną rodzinnego przedsiębiorstwa Hettich jest niemieckie miasto Kirchlengern.

Od pokoleń w branży AGD

Galicja Tomaszek

Rodzinna firma, rodzinna tradycja, rodzinna kultura. Taka jest Galicja Tomaszek. Od pokoleń w branży AGD. Zawsze w stronę sukcesu. Osobowość i charakter firmy stawia coraz wyższe cele do osiągnięcia. Realizuje je ciężką pracą.

Siła Galicji tkwi w ludziach. Mówię to z dumą i pełną świadomością. Za każdym naszym sukcesem stoi zdolny i pracowity zespół. Receptą na lepsze jutro jest niegasnąca ambicja, nieszablonowe podejście i wzrok skierowany w jednym kierunku.

Pobierz najnowszy katalog produktów AGD Wiosna-Lato 2020